Nawiewniki

Nawiewnik higrosterowany aereco, najbardziej popularny ze wszystkich nawiewników higrosterowanych. Dostępny jest w dwóch typach przepływu i w 3 różnych kolorach. Estetyczna budowa i niezawodność działania sprawiły, że nawiewnik EMM stał się najpopularniejszym produktem AERECO. Wraz z okapem akustycznym zapewnia izolacyjność akustyczną na poziomie 37 dB.

Higrosterowany: zmiana przepływu uzależniona jest od wilgotności względnej wewnątrz pomieszczeń. Izolacyjność akustyczna: do Dn, e, w = 37 dB z akcesoriami. Prosta konserwacja: bez konieczności regulacji, wystarczy coroczne odkurzanie. Możliwość pracy w dwóch położeniach strumień pionowy i ukośny.

Nawiewnik EMM może pracować w dwóch położeniach w zależności od przykręcenia podstawki. Strumień powietrza jest skierowany pionowo lub ukośnie. Ustawienie zależy od d odległości nawiewnika do węgarka (zbyt mała odległość tłumi swobodny przepływ powietrza przez nawiewnik).

Nawiewniki EMM mogą być wyposażone w ręczną blokadę przepływu powietrza. Nawiewniki przymknięte umożliwiają doprowadzenie minimalnej ilości powietrza. Z opcji tej zaleca się korzystać wyłącznie przy niesprzyjających warunkach klimatycznych.

Nawiewniki ciśnieniowe marki Greenwood F Vent 2500 [kolory: biały, jasny brąz, ciemny brąz] w bardzo atrakcyjnych cenach, spełnia wymagania normy europejskiej BS-EN 13141-2004 – Wentylacja budynków [Ventilation of Buildings].